Garść WAŻNYCH (!) informacji.

1. 28 listopada (piątek) ZKS OLIMPIA Elbląg organizuje prezentację wszystkich roczników na Hali CSB. Zbiórka o godzinie 17.50 w holu wejścia. Ubieramy się jednakowo: białe bawełniane koszulki z obozu w Więcborku + czarne długie spodnie RG. Osoby, które nie były na obozie ubierają się jak najbardziej zbliżenie do tego ubioru. Proszę o wysoką frekwencję ponieważ zdjęcia będą robione do albumu na 70 rocznicę powstania klubu.
  1. 29 listopada (sobota) wyjazd na Turniej Halowy do Węgorzewa. Zbiórka 6.30 na Skrzydlatej. Turniej trwa od 10.00 do 15.30 więc powrót około 19.00. Niestety pomimo chęci nie mogę zabrać wszystkich zawodników na to nasze ostatnie spotkanie. Pojedzie około 10 zawodników wytypowanych na kilka dni przed wyjazdem. Koszty i pozostałe inf. wkrótce.
  1. Z dniem 01.12.2014 z wiadomych przyczyn strona internetowa nie będzie już przeze mnie redagowana. Osoby, które wyrażają chęć przejęcia tej inicjatywy proszę o kontakt.
  1. Jak już wiecie Zarząd klubu podjął decyzje o zmianach trenerów w poszczególnych rocznikach. W roczniku 2000 od 01.12.2014 trenerem zostanie Pan Jacek Sadowski. Ja otrzymałem inne zadania z młodszym rocznikiem. Z większością z Was już się „pożegnałem” podczas ostatniego wyjazdu ligowego. Dziękuję za możliwość pracy z rocznikiem. Dla mnie to było „wyjątkowe” doświadczenie choć mam świadomość niedokończonej pracy, ale tak czasami bywa. Życzę Wam sukcesów i pamiętajcie, że trenujecie dla siebie. Nie dla trenerów, rodziców, kolegów, a wyłącznie dla przyszłości, w której być może Wasza pasja będzie sposobem na życie. Tego Wam chłopcy szczerze życzę.
  1. Niestety od dnia 01.12.2014 musimy rozdzielić treningi klubowe od szkolnych. Informacje od trenera J. Sadowskiego pewnie niebawem otrzymacie. Tak więc uczniowie Gimnazjum 5 trenują w grudniu jak dotychczas. Natomiast pozostali zawodnicy czekają na wytyczne.

Wszystkiego najlepszego; Trener Arek Ziółkowski

Wiadomości (utwórz nową)