Ważne informacje organizacyjne!

Ważne informacje:

1. 25.06.2014 o godzinie 17.00 w Gimnazjum nr 5 zebranie rodziców wraz z zawodnikami w sprawie obozu sportowego w Więcborku. Spotkanie także dla chłopców z rodzicami spoza szkoły jadących na obóz. Obecność jest obowiązkowa.

2. Decyzją Prezesa Klubu Mecz półfinałowy o mistrzostwo województwa 18.06.2014 (17.00) rozegramy na głównym boisku przy ulicy Moniuszki. Serdecznie zapraszamy rodziców i sympatyków naszego zespołu.

3. Odwołujemy treningi poniedziałkowe. Ze względu na mecz 18.06. (środa) trening odwołany. Zamiast tego terminu zawodnicy wpisani do kadry Trampkarza Starszego na kolejny sezon 2014/2015 przychodzą na zajęcia z Gimnazjum 5 we wtorek na 18.00 (ul. Skrzydlata).

4. W zakładce kadra pojawi się skład zespołu na kolejny sezon.

5. 18 na mecz z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie będzie ustalona w poniedziałek wieczorem.

Wiadomości (utwórz nową)